2014 En İyi Bayan Parfümleri

2014 En İyi Bayan Parfümleri

0 217

Bayanlar tarafından en beğenilen ve en çok tercih edilen parfümleri seçtik. İşte en iyi Bayan parfümleri…

Giorgio Armani- Code Femme

Giorgio Armani- celebrity nude Code Femme

Modern kadınlar için baştan çıkartıcı bir parfüm. Ferah, seksi ve kadınsı. Üst notalarda portakal, zencefil, armut şerbeti, arap yasemini; orta notalarda portakal çiçeği, yabani yasemin, lavanta, bal; alt notalarda ise değerli ağaç karışımı ve vanilya kullanılmıştır.

Dolce & Gabbana- The One

Dolce & Gabbana- The One

Liçi meyvesi, beyaz madonna zambağı, kuru ambersi notalar ve vanilya. Duyusal, büyüleyici ve dikkat çekici. En büyük diva için yaratılmış The One içinde klasik bir dokunuş barındıran, ama aynı zamanda modern, büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir koku. The One altın rengine sahip. Klasik tarzların ve bolluğun mükemmel bir temsili. Bu, lüks ve konforun kokusu. Her zaman dikkat çekici ve büyüleyici, en güzel süper starın, gerçek divanın kokusu.

L'eau par- Kenzo pour Homme

L’eau par- Kenzo pour Homme

Kenzo L’Eau Par Femme, ferahlatıcı, akuatik ve çiçeksi notalarla harmanlanmış suyun duruluğu ve gökyüzünün masmavi sonsuzluğuyla bütünleşerek içinizde özgür ve canlı bir his uyandırıyor. Kenzo teninizle bütünleştiğinde sizin de duyularınızı esir alacak. Kenzo L’eau Par Femme notaları: Mandalina, taze nane, pembe biber, nilüfer ve misk.

NO COMMENTS

Leave a Reply